Згода на обробку персональних даних.

Згода на обробку персональних даних.
Я, клієнт сервісу VMHosting, даю свою згоду на обробку моїх персональних даних (у тому числі: збір, зберігання , систематизацію , зміну, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування), а саме прізвища, ім’я, по-батькові, місця проживання, контактних телефонів, факсів, адрес електронної пошти.
Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг, що надаються сервісом VMHosting. Сервіс зобов’язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
Я, Клієнт, погоджуюся з тим, що Реєстратор має право знеособити мої персональні дані в цілях передачі (в тому числі транскордонної) іншим суб’єктам ринку реєстрації доменних імен.
Я, Клієнт, погоджуюся з тим, що Реєстратор має право передати мої дані іншим суб’єктам ринку реєстрації доменних імен у знеособленому вигляді.
Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснений шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій, письмовій формі на поштову адресу сервісу. При цьому я, клієнт, згоден з тим, що такий відгук може спричинити наступні наслідки:
  • Відмова з боку сервісу у наданні послуг, в наслідок неможливості їх виконання без зазначених даних;
  • Видалення доменного імені/продукту, у разі неможливості його супроводу без наявності у сервісі таких даних.
Я, Клієнт, поточною згодою доручаю Сервісу VMHosting опублікувати свої персональні дані у базах даних відповідних сервісів у відкритому доступі в Інтернет, необхідних для роботи певних сервісів, служб, доменів.
Я , Клієнт , погоджуюся з тим , що мої персональні дані можуть бути передані іншому Реєстраторові, Адміністратору публічного домену, Оператору Реєстру, у разі, якщо виконувана операція вимагає ідентифікації клієнта як власника доменного імені.
Права клієнта по відношенню до його персональних даних визначені в ст.8 Закону України “Про захист персональних даних”.