Cloud hosting

Cloud hosting
Cloud hosting

Наша хмарна платформа була розроблена , щоб бути високодоступною та справлятся з високонавантаженими рішеннями з урахуванням вимог безпеки. Це відмінне місце для роботи критично важливих додатків на основі великого розмаїття шаблонів операційних систем на вершині одного з найбільш сучасних двигунів віртуалізації з відкритим вихідним кодом – KVM.

Наша хмарна платформа має ряд наступних переваг:

  1. Повна система управління хмарою з сучасними білінговим решенням – простий у використанні та управлінні.
  2. Автоматичне створення резервних копій – додатковий рівень доступності – що б не сталося – Ваші дані будуть знаходитися у надійному місці.
  3. Оновлення та зміна системних ресурсів без перезавантаження – це відмінна можливість додати більше потужності процесора або оперативної пам’яті для віртуальних серверів , якщо Вам це потрібно зробити на льоту без перезавантаження та переривання у роботі. Тепер Ви можете використовувати обидва типах обслуговування масштабування (вертикальне чи горизонтальне ) без простоїв у обслуговуванні системи.
  4. Автоматичний перехід на інший ресурс – наше хмарне рішення проактивно відстежує стан хмари та її компонентів і може автоматично запускати процедури відмовостійкості, у випадку виходу з ладу обладнання або будь-яких інших проблем.
  5. Гаряча міграція – передбачає переміщення працюючого віртуального серверу від одного гіпервізора на інший, без переривання у обслуговуванні (без перезавантаження, без втрати мережі). Це може бути використано, наприклад, для міграції віртуальних серверів на більш потужні гіпервізорами або гіепрвізори, де більше вільних ресурсів, а також для планового обслуговування гіпервізора . І це не вплине на роботу віртуальних серверів!
  6. Багато шаблонів ОС – дуже багато готових шаблонів ОС, які можливо використовувати прямо зараз, і котрі можуть бути додані на вимогу.
  7. Безпека – наш сервіс забезпечує багаторівнева модель захисту – від нашої інфраструктури, програмного забезпечення хмари і до підвищеної безпеки у шаблонах ОС.
  8. CDN та AnycastDNS – більш ніж 170 точкок присутності по всьому світу, може прискорити доступність будь-якого сайту, копії якого будуть поширені по всьому світу!

Для досягнення цієї мети ми використовуємо:

CLOUD HOSTING
Обладнання відомих виробників – Intel, Supermicro, Brocarde, і т.д.

CLOUD HOSTING
Розумне програмне забезпечення з безліччю унікальних функцій – Linux , KVM , Solaris
CLOUD HOSTING
Резервовану топологію обладнання та програмних технологій