Anycast DNS

ANYCAST DNS
ANYCAST DNS

Навіщо він потрібен?
У сьогоднішньому світі, коли мережа Інтернет стала одним з багатьох відкриттів ХХ століття та найбільш потужнішим інструментом соціального набуття інформації – ми, користуючись нею, щоразу зіштовхуємося із небезпеками котрі вона у собі несе. Мало хто може їх помітити одразу, проте ці небезпеки реально існують та загрожують, як мінімум чиємусь бізнесу, а як максимум Інтернету в цілому.

Ми використовуємо технологію ANYCAST DNS

Технологія AnyCast дозволяє побудувати відмовостійку мережу, котру дуже важко вивести з ладу. На основі цієї технології ми пропонуємо Вам скористатись нашим сервісом Anycast DNS та захистити власні зони доменних імен(доменів) від непередбачених наслідків з котрими Ви можете зіткнутись у будь-який момент. А особливо це рекомендовано для тих хто має власний бізнес та прагне захистити його!

У зловмисників існує багато різновидів атак, котрі вони застосовують але найбільш популярним на сьогодні способом є DDOS (Distributed Denial-of-service). Суть полягає у тому, що б програмне забезпечення чи апаратна частина мережі чи серверу вийшла з ладу, завдяки чому основний ресурс, котрий є ціллю атаки, буде не доступний у мережі Інтернет. Технічна складова – згенерувати таку кількість трафіку (тип, характер або масштаб), котру той чи інший маршрутизатор мережі не буде в змозі обробити ( “забити канал” – розмовно) або ж, що викличе НЕ стандартне поводження програмного забезпечення чим допоможе зловмисникам отримати несанкціонований доступ.

Вагомим фактором у anycast є те, що при відмові у роботі одного фізичного серверу – інший сервер візьме на себе його обов”язки та кінцевий користувач взагалі не помітить цього. Тобто система стає відмовостійкою.

Також, технологія дозволяє зменшити відгук до потрібного ресурсу. Зазичай використовується при побудові CDN – мереж.

Переваги Anycast DNS з ВМ Хостинг

Надійність

  • забезпечуємо максимальний рівень послуг шляхом раціонального перерозподілення трафіку між фізичними серверами. Для цього наша мережа має декілька географічно розподілених серверів.

DDoS-захист

  • атаки швидко нейтралізуються завдяки великому числу постачальників послуг, які локалізують атаки DDoS, частково обмежують їх технологією DNS Anycast і частково нашою мережею, зводячи до мінімуму ризик простою.

Автономність

  • максимально швидко програма знаходить найкоротші шляхи для розвантаження системи та проводить трафік серверами різних географічних локацій.

Блог