Перевірка домену

Domains
Перевірити доменне ім’я

Обов’язковим етапом введення сайту в роботу є перевірка зайнятості домену в тій чи іншій доменній зоні. Процес відбувається за допомогою спеціального онлайн-сервісу. Скористатись ним Ви можете натиснувши на кнопку «Замовити». У пошуковому рядку необхідно ввести бажану назву сайту і алгоритм покаже, котрі доменні імена наразі вільні для оренди та покаже їх вартість.

Перевірка доменів – обов’язкова процедура перед початком реєстрації. Наразі в мережі Інтернет існує понад 250 мільйонів унікальних доменних імен. Деякі з них мають однакову назву компанії чи організації та відрізняються доменною зоною. Одразу після перевірки Ви можете сплатити вибраний варіант. Купівля домену не означає його негайне використання. Це означає створення та оформлення сторінки домену на час, поки Ваш сайт знаходиться в стадії розробки.

Як правильно обрати доменне ім’я?

 1. Визначитись з назвою – аби перевірити домен на зайнятість необхідно точно знати, як буде називатись адреса веб-сайту. Можна використати безпосередньо назву компанії або вид діяльності (для блогових сторінок).
 2. Довжина назви та її милозвучність – адреса сайту, що включає об’єднання більш ніж трьох слів є складною для запам’ятовування.
 3. Обрати доменну зону, яка підійде для Вашої компанії.
  • ua – домен, що найкраще підходить компаніям, які володіють торговою маркою. Можна сказати, що це елітна доменна зона, яка автоматично дає своєму власнику хорошу репутацію.
  • сom.ua – комерційний домен для компаній, які працюють на вітчизняний ринок.
  • region.ua – регіональні домени підвищують надійність сайту для пошукових систем (Google, Яндекс) і найкраще підходять компаній, що працюють лише в межах свого регіону.
  • com – такий домен використовують компанії, що працюють на міжнародній арені.
  • tv, fm та ін. – тематичні домени, за напрямком діяльності.

Ви остаточно визначились і перевірка доменного імені пройшла успішно.
Чому варто зареєструвати у нас?

CLOUD HOSTING
Зручний інтерфейс для кожного користувача та висока інформативність контенту.

CLOUD HOSTING
Офіційне оформлення. Оплата будь-яким зручним для Вас способом.

CLOUD HOSTING
Незалежно від часу доби Ви можете перевірити доменне ім’я і зареєструвати.

Блог