SSL сертифікати

SSL
SSL

Захистіть свій сайт та клієнтів. Замовте SSL сертифікат у нас за найкращими цінами.

Що таке SSL сертифікат і нащо він потрібен?
SSL сертифікат це цифровий підпис Вашого сайту. Він використовується для того, щоб обмін між Вашим сайтом і браузером клієнта здійснювався по захищеному каналу зв’язку. Всі дані будуть передаватися в зашифрованому вигляді. Тому сайти, які вживають SSL, викликають більше довіри в відвідувачів. Особливо це стосується інтернет магазинів і інших сайтів на яких відвідувачі вводять платіжну, приватну і особисту інформацію.

За рівнем перевірки і кількістю доменів які захищаються – сертифікати діляться на:

Захист одного веб сайтуЗахист всіх піддоменівЗахист декількох веб сайтів
Перевірка на рівні доменуComodo PositiveSSLComodo PositiveSSL WildcardComodo PositiveSSL Multi-Domain
Перевірка на рівні компаніїComodo InstantSSLComodo Premium Wildcard SSLComodo Multi-Domain SSL
Pозширена перевіркаComodo EV SSLComodo Multi-Domain EV SSL

Перевірка на рівні домену – перевірка права власності на домен + найнадійніше шифрування даних. Одержується автоматично якщо дані про власника домену і персони яка замовляє сертифікат співпадає.

Перевірка на рівні компанії – перевірка компанії (здійснює діяльність використовуючи вказану назву + розташована за вказаною адресою) + перевірка права власності на домен + найнадійніше шифрування даних.

Одержується після ручної перевірки даних.

Розширена перевірка – перевірка компанії (здійснює діяльність використовуючи вказану назву + розташована за вказаною адресою + здійснює бізнес діяльність законно) + зелений рядок адреси + перевірка права власності на домен + найнадійніше шифрування даних. Одержується після ретельної ручної перевірки даних.

Захист одного домену – сертифікат може використовуватися для захисту одного домену.

Захист усіх субдоменів – сертифікат може використовуватися для захисту одного домену і усіх його субдоменів. (Наприклад example.com.ua, mail.example.com.ua, portal.example.com.ua)

Захист кількох веб сайтів – сертифікат може використовуватися для захисту декількох вебсайтів. Кількість можна вказати при покупці.

Comodo PositiveSSL — один з найдешевших і популярних сертифікатів з перевіркою на рівні домену в світі. Автоматична перевірка дозволяє отримати сертифікат вже через кілька хвилин. Сертифікат підписує один домен. Дуже добре підходить для невеликих веб-сайтів і стартапів.

Comodo PositiveSSL Wildcard — один з найпопулярніших wildcard сертифікатів з перевіркою на рівні домену. Сертифікат підписує один домен і все його піддомени, які можуть розташовуватися на різних фізичних і віртуальних серверах. Автоматична перевірка без додаткових витрат часу.

Comodo PositiveSSL Multi-Domain — найдешевший мульти-доменний сертифікат в світі. Сертифікат підписує багато доменів. Кількість можна вказати при покупці. Автоматична перевірка без додаткових витрат.

Comodo InstantSSL — бізнес сертифікат з перевіркою на рівні компанії. Сертифікат підписує один домен. Термін видачі займає 2-3 дня оскільки проводиться ручна перевірка компанії. Дуже добре підходить для корпоративних доменів.

Comodo Premium Wildcard SSL — бізнес сертифікат з перевіркою на рівні компанії. Підписує домен і все його піддомени. Відмінне рішення для корпоративного домена в компанії де різні сервіси розведені по доменах. Може вживатися на різних серверах. Термін видачі 2-3 дня оскільки проводиться ручна перевірка компанії.

Comodo Multi-Domain SSL — бізнес сертифікат з перевіркою на рівні компанії. Підписує кілька доменів. Актуально для компаній які використовують 2 і більше різних доменів.

Comodo EV SSL — бізнес сертифікат з розширеною перевіркою. Підписує один домен. Найвищий рівень надійності та довіри з боку Ваших користувачів. Зелений рядок адреси вказує на повну безпеку і довіру. Вдале рішення для інтернет-магазинів де відбуваються білінгові операції з використанням платіжних карт. Термін видачі 2-7 днів оскільки проводиться ретельна ручна перевірка.

Comodo Multi-Domain EV SSL — бізнес сертифікат з розширеною перевіркою. Підписує від одного до 200 доменів із зеленим рядком адреси. Термін видачі 2-7 днів оскільки проводиться ретельна ручна перевірка.