Cloud hosting

Cloud hosting
Cloud хостинг

Наша хмарна платформа була розроблена, щоб бути високодоступною та справляться з високонавантаженими рішеннями з урахуванням вимог безпеки. Це відмінне місце для роботи критично важливих додатків на основі великого розмаїття шаблонів операційних систем на вершині одного з найбільш сучасних двигунів віртуалізації з відкритим вихідним кодом – KVM.

Ми за якісні послуги! Для досягнення цієї мети використовуємо:

CLOUD HOSTING
Обладнання відомих виробників – Intel, Supermicro, Brocade

CLOUD HOSTING
Резервовану топологію обладнання та програмних технологій

CLOUD HOSTING
Розумне програмне забезпечення – Linux , KVM , Solaris

Оренда хмарного хостингу невпинно набирає популярності. Ця послуга передбачає надання клієнту необмеженого об’єму ресурсів завдяки розподіленню навантаження між декількома серверами. Якщо з shared-хостингом треба було сплачувати за трафік, кількість доменів та субдоменів, то з cloud-хостингом – лише за час роботи серверу з вашими даними. Цей платний хостинг не стримує розвиток сайту, дозволяючи Вашому бізнесу зростати.

Наша хмарна платформа має такі переваги:

  • Проста та зрозуміла у використанні система управління хмарою.
  • Автоматичне створення резервних копій – додатковий рівень доступності – що б не сталося – Ваші дані будуть знаходитися у надійному місці.
  • Оновлення та зміна системних ресурсів без перезавантаження – це відмінна можливість додати більше потужності процесора або оперативної пам’яті для віртуальних серверів. Ви маєте можливість зробити це, не зупиняючи роботу сервісу.
  • Автоматичний перехід на інший ресурс – наше хмарне рішення проактивно відстежує стан хмари та її компонентів і може автоматично запускати процедури відмовостійкості, у випадку виходу з ладу обладнання або будь-яких інших проблем.
  • Гаряча міграція – передбачає переміщення працюючого віртуального серверу від одного гіпервізора на інший, без переривання у обслуговуванні (без перезавантаження, без втрати мережі). Це може бути використано, наприклад, для міграції віртуальних серверів на більш потужні гіепрвізори, де більше вільних ресурсів, а також для планового обслуговування гіпервізора . І це не вплине на роботу віртуальних серверів!
  • Багато шаблонів ОС – дуже багато готових шаблонів ОС, які можливо використовувати прямо зараз, і котрі можуть бути додані на вимогу.
  • Безпека – наш сервіс забезпечує багаторівневу модель захисту – від нашої інфраструктури, програмного забезпечення хмари і до підвищеної безпеки у шаблонах ОС.
  • CDN та AnycastDNS – більш ніж 170 точкок присутності по всьому світу, допоможуть прискорити завантаження Вашого сайту з будь-якої географічної локації.

Хмарний хостинг – стабільний розвиток Вашого веб-проекту!

Безпека

  • особлива інфраструктура захищає інформацію клієнта на декількох рівнях. Ми забезпечуємо наших клієнтів оптимальними способами шифрування та якісною ізоляцією даних.

Вартість

  • на хостинг ціна розраховується за принципом спожитого. Немає обмежень на перевищення тарифного плану та необхідності купувати послугу «про запас».

Масштабованість

  • оренда хостингу cloud: можливість самостійно обирати трафік, об’єм оперативної пам’яті, потужність процесора – база серверів впорається з будь-яким завданням.