Політика конфіденційності.

Сервіс VMHosting поважає права своїх клієнтів на особисте життя та не розголошення персональної інформації.
Ця політика конфіденціальності описує умови, які в обов’язковому порядку виконуються усім персоналом який обслуговує або будь-яким чином пов’язаний з обслуговуванням нашого сервису. Жоден працівник, який обслуговує або пов’язаний з обслуговуванням нашого сервісу не має права використовувати інформацію надану користувачем для сервису VMHosting в корисних цілях або для завдання шкоди користувачам а такжож приниження їх честі та гідності.
Процес замовлення будь-якої послуги користувачем нашого сервісу передбачає надання персональної інформації: під час реєстрації на сайті https://www.vmhosting.com.ua; безпосередньо, під час замовлення послуг.
Процес реєстрації доменних імен передбачає надання персональної інформації про потенційного власника прав на доменне ім’я.
При цьому, дані, що ідентифікують користувача, являються відкритими та можуть бути опубліковані в загальнодоступних джерелах(наприклад, в публічному Інтернет-сервісі WHOIS). У той же час відомості, які стосуються питань комерційного співробітництва клієнта сервісу і самого сервісу – кількість зареєстрованих доменних імен, сума оплати, терміни та умови виконання замовлень, логіни і паролі для управління доменними іменами і т.д. – є конфіденційними. Ця інформація не продається/не передається третім особам ні за яких обставин (виключення може бути зроблено лише за рішенням суду, третейського суду) або правоохоронним органам тільки по офіційному запиту, відповідно до законодавства
Сервіс VMHosting збирає та збергіає персональну інформацію з ціллю надання послуг користувачу.  Сервіс VMHosting робить максимально для того аби Ваша персональна інформація була використана виключно для надання потрібної послуги та/або для сповіщення користувача про будь-які зміни, що відбулися або відбудуться. Сервіс VMHosting постійно працює над тим, аби Ваші персональні дані не були вкрадені, втрачені, недобросовісно використані,  а також намагається захистити їх від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та знищення. Сервіс VMHosting пропонує клієнтам використовувати протокол HTTP з шифруванням SSL, що мінімізує викрадення даних та забезпечує певною мірою надійність перегляду інформації на веб-сторінках сервісу. Окрім того, сервіс VMHosting намагається забезпечити надійність користувацьких даних за допомогою ряду специфічного програмного та апаратного забезпечення, уникнення людського фактору, що є невід’ємною частиною в організації безпеки.
Дана політика конфіденційності не є остаточною на момент її створення та може бути змінена і доповнена. Про всі зміни користувачі сервісу будуть повідомлені електронною поштою або повідомленням на головній сторінці веб-сайту  https://www.vmhosting.com.ua.